MÖBLER / Bord / Salongsbord 13669467
nr 1366 9467
Salongsbord
Nyrokoko. Med lådor, mahogny, diameter: 89, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:01:33
12/12 12:46:09